Kas notiek, pasūtot insektu sietus no RIPO International?

Šeit vari gūt ieskatu, kā tiek apstrādāts Tavs individuālais pasūtījums.

RIPO International

Kā sazināties un konsultēties ar RIPO International?

Neatkarīgi no tā, vai uzdosi savu jautājumu mājaslapas čatā, e-pastā online@ripo.lv, vai saziņas formā, vai zvanot – mēs Tev atbildēsim mūsu darba laikā 09:00-17:00 pēc iespējas ātrāk.
Tu vienmēr vari atsūtīt mums savas logu vai durvju bildes uz Whatsapp tālr. nr. +371 28 736 002, lai saņemtu konsultāciju par to, kā labāk izmērīt vai uzstādīt savu insektu sietu – mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu.

Kā tiek apstrādāts pasūtījums?

Veicot pasūtījumu, RIPO International automātiski nosūtīs uz Tavu e-pastu pasūtīto produktu skices ar izmēriem, lai vari pārbaudīt, vai izmēri u.c. parametri ir norādīti korekti. Ja gadījumā ir radusies kļūda izmēros vai produkta konfigurācijā, Tev ir 24 stundas laika, lai palūgtu mums izmainīt pasūtījumu, pirms mēs to nododam ražošanā. Tādā gadījumā veiksim izmaiņas un atjaunosim pasūtījumu. Ja 24 stundu laikā, tomēr esi pārdomājis par pasūtījumu, mēs atmaksāsim pasūtījuma summu pilnā apmērā.

Ripo International sietu pasūtīšana
sietu ražošana
ripo sieti
insektu sietu ražošana
ripo sietu ražošana

Kā notiek insektu sietu ražošana?

 • 24 stundas pēc pasūtījuma saņemšanas, visa informācija tiek nodota mūsu ražošanas komandai.
 • Mēs insektu sietus izgatavojam tā, lai tie būtu uzreiz gatavi uzstādīšanai un Tev nebūtu jāuztraucas par profilu griešanu vai jebkādu īpašu instrumentu nepieciešamību tos montējot kopā.
 • Rāmju un durvju insektu sieta ražošanas procesā mēs pielietojam ekstrudētā rāmja tehnoloģiju – profila stūri ir ļoti spēcīgi un izstrādājumiem būs ilgs kalpošanas laiks, tie izskatās eleganti un labi sader ar logu vai durvju rāmjiem.
 • Rullo insektu sieti ir izgatavoti no augstākās kvalitātes alumīnija profiliem un kasetēm, kas ar savu kompakto izskatu būs neuzkrītoši gan ārpusē, gan iekštelpās.

Kā Tavs pasūtījums tiek iepakots un piegādāts?

 • Kad ražošanas process ir pabeigts, tad pasūtījums nonāk mūsu noliktavā.
 • Ja pasūtījumu izvēlējies saņemt noliktavā, tad tam varēsi doties pakaļ jau nākamajā darba dienā – par to saņemsi ziņu savā e-pastā.
 • Ja pasūtījumu izvēlējies saņemt ar kurjeru, tad pasūtījums tiek rūpīgi iepakots, lai tas netiktu bojāts transportēšanas laikā.
 • Mazāka izmēra izstrādājumi, piemēram, rullo insektu sieti, ir iepakoti daļēji izjaukti (sānu vadulas ir atvienotas no rullo kasetes), tāpēc iepakojuma izmēri būs mazāki nekā pilnībā samontētie insektu sieti rāmī vai durvīs.
 • Kad pasūtījums ir gatavs transportēšanai, tas tiek nodots kurjeram, kurš to piegādās uz Tavu adresi un savā e-pastā saņemsi ziņu, ka pasūtījums būs izsūtīts no mūsu noliktavas.
 • Par konkrētajiem sūtījuma piegādes laikiem, Tevi iepriekš informēs kurjers.
ripo sietu piegāde
insektu sietu piegāde
insektu sietu montāža

Kas notiek pēc pasūtījuma saņemšanas?

 • Ja pasūtījumu izvēlējies saņemt ar kurjeru, tad pie saņemšanas ir jāpārbauda, vai nav redzami būtiski iepakojuma bojājumi transportēšanas laikā, kas varētu sabojāt izstrādājumu. BUJ uzzināsi, kā rīkoties šādos gadījumos.
 • Pēc pasūtījuma saņemšanas, ķeries klāt izpakošanai un uzstādīšanai – RIPO insektu sieta uzstādīšana aizņem 1-15 minūtes.
 • Jebkādu grūtību vai jautājumu gadījumā, būsim gatavi Tev palīdzēt!

Mēs priecāsimies, ja atstāsi savu atsauksmi – Tavs viedoklis mums ir ļoti vērtīgs, lai uzlabotu RIPO ražotos produktus un servisu.

Laiks baudīt svaigu gaisu bez odiem un mušām!

Nav nepieciešams vilcināties – sāc baudīt netraucētu nakts miegu, vakariņas bez odiem un svaiga gaisu Tavā istabā.