ikona grozs

Pasūtīšana

Pasūtīšana

Kādas ir priekšrocības, pasūtot kukaiņu sietus no ripoinsektusieti.lv?

Pasūtot RIPO International insektu sietus tiešsaistē, Tu vari ietaupīt laiku un naudu, nemeklējot un negaidot, kamēr atbrauks profesionāls mērīšanas vai montāžas speciālists. Ir vajadzīgas tikai dažas minūtes un mērlente, lai veiktu nepieciešamos mērījumus un veiktu pasūtījumu. Turklāt lielākajai daļai RIPO International klientu, insektu sietus ir izdevies uzstādīt pašiem, jo esam parūpējušies, lai tas ir vienkārši izdarāms.

Kāds ir insektu sietu ražošanas laiks?

RIPO International insektu sietu ražošanas laiks aizņem līdz 7 darba dienām pēc pasūtījuma iekļaušanas ražošanas plānā.

Ko darīt, ja nevaru saprast vai izvēlētais produkts derēs maniem logiem vai durvīm?

Ja rodas šaubas par produkta saderību ar Taviem logiem vai durvīm, vai jautājumi par uzmērīšanu un montāžu - sazinies ar mums zvanot uz + 371 2873 6002 vai izmantojot mājaslapas čatu. Mēs atbildēsim darba dienās 9:00-17:00. Tāpat vari nofotogrāfēt savu logu vai durvis, atsūtot mums bildes caur Whatsapp, mājaslapas čatu vai izmantojot saziņas formu - mēs ar prieku Tev palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu.

Kā norēķināties, veicot pasūtījumu?
Samaksu par pasūtījumu vari veikt ar tiešsaistes maksājumu palīdzību - kartēm Visa/Mastercard/Amex, vai citu drošu maksājumu iespēju, kas tiek piedāvāta šajā tiešsaistes lapā pirkuma brīdī.
ikona piegāde

Piegāde

Piegāde

Cik ātri, es saņemšu savu pasūtījumu?

Pēc pasūtījuma veikšanas Tev ir 24 stundas, lai pārbaudītu, vai pasūtīto produktu izmēri un citi parametri ir korekti. Pēc dienas, Tavs pasūtījums nonāks ražošanā. RIPO International insektu sietu izgatavošanas laiks ir līdz 7 darba dienām. Ja izvēlies saņemt pasūtījumu mūsu noliktavā, to varēsi izdarīt nākamajā darba dienā. Pasūtījuma piegāde uz Tavu adresi var aizņemt papildus 1-5 dienas. Precīzs piegādes laiks ir atkarīgs no kurjerpakalpojuma sniedzēja un Tavas adreses. Kad pasūtījums būs saražots, e-pastā saņemsi ziņu, ka sūtījums būs nodots kurjeram. Kopumā pasūtījuma saņemšana var aizņemt 7-15 dienas.

Kādas ir saņemšanas iespējas?

Pasūtījumu vari saņemt mūsu noliktavā Rīgā, Katlakalna ielā 11 k-7, LV-1073 darba dienās no plkst. 9:00-17:00 vai arī nosūtīsim to ar kurjeru, izmantojot kādu no mūsu kurjerpiegādes partneriem – DPD vai DB Schenker vai citām piegādes metodēm, kas ir pieejamas pie pasūtījuma noformēšanas. Piedāvātie piegādes veidi mūsu e-veikalā ir arī atkarīgi no sūtījuma izmēriem.

Ko darīt, ja ar kurjera piegādātais pasūtījums ir bojāts?

Saņemot sūtījumu, ir svarīgi uzreiz pārbaudīt iepakojumu. Ja iepakojums ir acīmredzami bojāts, atzīmē šo faktu kurjera piegādes apstiprinājumā, ja tas ir iespējams. Ja konstatē, ka pasūtījumā iekļautie izstrādājumi ir bojāti vai neatbilst pasūtītajam, nofotogrāfē bojātos produktus ar iepakojumu un atsūti mums uz e-pastu online@ripo.lv vai izmantojot saziņas formu, obligāti pievienojot preces un/vai iepakojuma attēlus. Pēc iespējas ātrāk izvērtēsim šo situāciju, lai vienotos par tālāko rīcību - preces aizvietošanu, atgriešanu vai pasūtījuma samaksas atgriešanu.

ikona montāža

Uzstādīšana

Uzstādīšana

Vai uzstādīt insektu sietus pašam/-ai vai lūgt palīgā meistaru?

RIPO International insektu sietiem ir vienkārša konstrukcija un tie ir sagatavoti ātrai uzstādīšanai. Pēc mūsu pieredzes, ikviens, kas prot sienā ieskrūvēt skrūvi - ar šo uzdevumu var tikt galā. Lielākā daļa mūsu klientu, insektu sietus ir uzstādījuši, izmantojot mūsu sagatavotās instrukcijas. Ja joprojām neesi pārliecināts/-a par savām prasmēm, tad iesakām lūgt palīdzību meistaram.

Kāda veida logiem vai durvīm iespējams uzstādīt insektu sietus?

Par cik ir mūsdienās pastāv ļoti dažādi logu un durvju veidi, var atšķirties tas, kādu insektu sietu var konkrētajā vietā uzstādīt. Lielākā atšķirība ir tajā, vai logs atveras uz iekšu (Eiropas tips) vai uz āru (Skandināvijas tips). Rullo insektu siets ir universāls risinājums visu veidu logiem un to var uzstādīt loga vēršanās pretējā pusē. Logu siets rāmī ir piemērots tikai tiem logiem, kas ir verami uz telpas iekšpusi - šis siets ar maziem āķīšiem tiek "uzkarināts" uz loga rāmja no ārpuses un tur atradīsies pastāvīgi, noslēdzot telpu no visa veida insektiem. Insektu sieta veramās durvis ir labākais risinājums bieži virināmām veramajām durvīm - šis siets kā "otras durvis" tiek uzstādīts un atveras durvīm pretējā vēršanās virzienā.

Cik ilgu laiku man prasīs uzstādīt insektu sietu?

Pēc mūsu aprēķiniem, aptuvenais laiks, lai uzliktu logu sietu rāmī, ir 1-5 minūtes. Lai uzstādītu rullo sietu, būs nepieciešamas aptuveni 15-20 minūtes. Lai pieskrūvētu un uzliktu veramās insektu sieta durvis, tas var aizņemt 15-20 minūtes. Šie laiki ir aptuveni un var atšķirties atkarībā no katra prasmēm.

Kādi instrumenti ir nepieciešami, lai uzstādītu kukaiņu tīklu?

Lai uzstādītu rullo vai durvju sietu, nepieciešams elektriskais vai parastais skrūvgriezis un 2,5 mm urbis. Lai uzliktu insektu sietu rāmī, Tev ir nepieciešams tikai parastais skrūvgriezis, lai pēc izstrādājuma izpakošanas pieskrūvētu pie sieta rāmja 4 mazus āķīšus.

ikona kopšana

Lietošana un kopšana

Lietošana un kopšana

Cik izturīgi ir insektu sieti?

Salīdzinājumā ar ātri pielīmējamiem mušu tīkliem, ko var nopirkt jebkurā sadzīves vai būvmateriālu lielveikalā, RIPO International insektu sietu konstrukcija ir izgatavota no izturīga alumīnija rāmjiem, un tie ir ergonomiski, eleganti, ērti lietojami un kalpo daudzus gadus, ja nav pakļauti ārējiem fiziskiem bojājumiem. Paši par sevi, insektu sieti nevar izturēt smagu fizisko spiedienu, jo tie ir izgatavoti no plāna auduma, lai būtu caurspīdīgi. Visbiežāk insektu sieti tiek sabojāti, ja cilvēki vai mājdzīvnieki neievēro insektu sietu un ar spēku tiem uzgrūžas virsū. Mēs iesakām padomāt, vai vieta, kurā plāno uzstādīt insektu tīklu, ir piemērota. Insektu sietam iespējams arī uzlīmēt īpašu uzlīmi, lai pievērstu uzmanību. Insektu sieta durvīm mājās, kurās ir mājdzīvnieki, iesakām izvēlēties speciālu dzīvnieku sietu apakšējā daļā. Taču ir jāņem vērā, ka arī pats par sevi izturīgais dzīvnieku siets var tikt izspiests ārā no stiprinājuma vietām, ja saņem triecienus no izmērā lieliem un spēcīgiem mājdzīvniekiem.

Vai ziemas sezonā nepieciešams noņemt insektu sietu no logiem vai durvīm?

Mūsu klientu pieredze liecina, ka ziemas laikā nav īpašas nepieciešamības noņemt insektu sietus, izņemot gadījumus, kad tie ir tieši pakļauti ārkārtējam vējam, sniegam vai ledus iedarbībai, kā rezultātā tie var kļūt mazāk elastīgi.

Cik bieži jātīra insektu sieti?

Laika gaitā uz insektu sietiem, var uzkrāties putekļi un citi netīrumi, tāpēc iesakām to tīrīt. Rekomendējam sietus tīrīt vismaz reizi pusgadā, ja dzīvojat pilsētā, priekšpilsētā vai vidē ar salīdzinoši tīru gaisu. Lauku apvidos ar nezāļu apkarošanas ķimikālijām vai mēslojumu vai citās, ļoti putekļainās vietās – ne retāk kā reizi trijos mēnešos.

Kāds ir labākais veids, kā tīrīt insektu sietus?

Vienkāršākais veids, kā iztīrīt insektu sietu, ir izmantot putekļu sūcēju. Lai notīrītu sietu no citiem netīrumiem, vislabāk ir izmantot dārza šļūteni. Noņem sietu, ievieto to vannā vai dušā un izskalo. Ja Tev ir brīva vieta ārā, novieto to uz zāliena vai cietas virsmas, uzmanoties, lai tas netiktu pakļauts netīrumiem un noskalo ar šļūteni. Regulāri tīrot sietu, tas izskatīsies labi un nevajadzēs tīrīt iestrēgušos netīrumus. Ja netīrumi tomēr ir iestrēguši, izmanto sūkli vai mīkstu suku, lai notīrītu kukaiņu sietu. Ja nepieciešams, izmanto ziepjūdeni. Neizmanto šķīdinātājus vai abrazīvus tīrīšanas līdzekļus.

Ko darīt, ja siets ir izspiests no stiprinājuma vietas vai ir bojāts?

Tā kā siets ir izgatavots no plāna auduma, tad pastāv risks, ka tas tiks nejauši bojāts. Ātrākais risinājums ir iegādāties tādu pašu sietu nepieciešamajā izmērā un to nomainīt.